Ankara Aletle Su Akan Yeri Bulan Firma

Ankara Aletle Su Akan Yeri Bulan Firma

Ankara aletle su akan yeri bulan firma; Ankara tesisat, aletle su akıntısı olan yerleri bulma hizmetini yeni teknolojiye sahip cihazlarıyla vermektedir. Eski nesillere nazaran yeni tesisatçılar modern teknolojileri kullanmaya daha çok önem veriyorlar. Ev sahipleri de, evlerinde kırma işlemi yapılmasından oldukça korkuyorlar. Çünkü kırılma durumunda, fayans ve granit gibi çok pahalı malzemeleri yeniden almanız ve bir sürü parayı durduk yere çöpe atmanız gerekiyor. Evet yeni teknoloji su kaçağı bulma cihazları biraz pahalı gibi zannedilse de, evde hiçbir hasara neden olmadığı için kağıt üzerinde avantajlı olmanızı sağlıyor.

Aletle Su Kaçaklarını Tespit Eden Firma

Sıhhi tesisatlarınızda yaşanan su kaçakları günlük hayatımızın parçalarından birisidir maalesef. Özellikle tesisat yapısı eskimiş yaşlı binalarda bu sorun daha fazla görülmektedir. Servis hizmetlerimizin bir çoğu eski binaların tesisat problemlerinden oluşmaktadır. Ankara Tesisat olarak sunmuş olduğumuz çalışmalar sayesinde müşterilerimizin güven ve sadakatini kazanmış örnek bir olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kırma dökme işlemi uygulamadan, tamamen bazı gelişmiş aletler sayesinde su akan yerleri tespit edip onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ankara Tesisat, piyasada yer alan tüm teknolojileri sahip öncü firma özelliğini taşımaktadır.

Aletle Su Akan Yer Nasıl Bulunur?

Sıcak su sistemlerindeki sızıntıların nedeni öncelikle bir kaçaktan ziyade düşük kazan basıncına takviye olarak düşünülür ve sürekli ihtiyaç şeklinde yorumlanır. Sıcak su tesisatında oluşan su kaçağı dünyada tespit edilmesi en zor sorunlardan birisiydi diyebiliriz. Evin her tarafını sarmış olan sıcak su borularını belirlemek ve su sızıntılarını bulmak, fayans ve beton zemin altına döşenmiş borular arasında yoğun bir işlem gerektirir. Geleneksel yöntemler zeminin kazınmasını gerektirirdi. Zemini kırmak, hem malzeme hem de işçilik açısında büyük külfetler ortaya çıkarırdı. O yüzden yakın zamanda tesisat firmaları için üretilen termal kameralar, bu sorunların uygun maliyetli ve zamandan kazanç sağlayarak tespit edilmesine yaradı. Termal kameralar zeminin altındaki boruları açıkça gösteren renk kontrastlı ısı düzenlerine sahiptir. Kameralar, tespit ettiği sıcaklık farklılıklarını  ekranında gösterebilen otomatik bir fonksiyona sahiptir. Bu veriler ışığında kırma işlemine gerek duymadan onarım işlemini başlatabilirsiniz.

Aletle su kaçağı ve sızıntı problemini gidermek isteyen müşterilerimiz için Ankara Tesisat 7/24 hizmet vermektedir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın