Ankara Atık Su Gider Borusunda Su Kaçağını Tespit Eden Firma

Ankara Atık Su Gider Borusunda Su Kaçağını Tespit Eden Firma

Ankara atık su gider borusunda su kaçağını tespit eden firma; Bir ev sahibi olarak sıhhi tesisat sisteminizden kaynaklanan ve su kaçağı olan sızıntıyı anlayabiliyorsunuz fakat tesisat tecrübesi olmayan biri olarak bu kaçakları doğru bir şekilde tespit edebilmeniz ve onarmanız mümkün değildir.  Bu yüzden atık su gider borularınızda veya diğer su tesisatlarınızda yaşanabilecek sorunlarda işi bilen tecrübeli bir ustaya danışmanız evinizde daha büyük zararlar açmanıza engel olacaktır.

Hiçbir boru malzemesinin sonsuza kadar dayanması mümkün değildir. Yıllar geçtikçe boruların üzerinde oluşan pas ve korozyonlar aşınmaya neden olur ve suların bu aşınan bölümlerinde kaçaklar oluşmaya başlar. 30 yıldan önce döşenmiş borularda bu risk çok daha fazla görülür çünkü modern malzemelerde olan korozyona dayanıklılık özelliği bulunmamaktadır.

Tesisat sisteminin tamamı metal borulardan oluşmamaktadır. Borularınızın belirli bir armatürle birbirlerine bağlandıkları ek bölgelerinde, bağlantıyı su geçirmez tutmak için kullandıkları endüstriyel kauçuk bir conta bulunur. Borularınız gibi contalarınızda zamanla düşebilir, çatlar veya parçalanabilir. Bu contalar çatlar veya parçalanırsa etrafında su sızmaya başlar ve yine su kaçağı meydana gelecektir.

Yüksek su basıncı banyo esnasında sizin hoşunuza gidebilir fakat tesisatınızın asla hoşuna gitmeyecektir. Çünkü borularınıza basınçla birlikte temas eden su, olası sızıntı riskini arttıran nedenlerden biridir. Su basıncı borularınızın patlamasına bile neden olabilir.

Sıhhi tesisat sorunlarınızın, daima lisanslı bir profesyonel tarafından yapılmasına önem verin. Tamir esnasında kullanılan malzemelerin kalitesizliği veya yanlış yapılan müdahaleler ileride daha büyük sorunların habercisi olacaktır. Borularınızdan genel bir şikayetiniz ve rahatsızlığınız bulunuyorsa, sisteminizi genel olarak kontrol etmemiz için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Su gider borularınızda yaşanan çatlak ve sızıntıları tespit ederek piyasada çok fazla rastlama şansınızın olmadığı son teknoloji olan kamera tekniğini kullanmaktayız. Bu sayede kaçak olan bölgeleri elimizle koymuş gibi buluyoruz ve çok hızlı bir şekilde onarımını sağlıyoruz. Hiçbir şekilde sızıntı olan bölgede kırık fayans ve duvarlar bırakmıyoruz. Tesisatınızın sızıntılardan korunmasını sağlamak için, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek yıllık denetimlerde planlayabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın