Ankara Balkon Gideri Açma

Ankara Balkon Gideri Açma

Ankara Balkon Gideri Açma; evlerinizin balkonlarında bulunan atık su gider borularını hatırlayın. Doğası gereği bu giderler en az kullanılan bölgelerden birisidir. Bu giderlerin açık alanda olmalarından dolayı tıkanmaları çok daha kolaydır. Rüzgarla birlikte balkonunuza dolan kuru yaprak ve çöpler bu gider borularının ağzında toplanır ve zamanla içeri doğru dolmaya başlarlar. Boru içinde toplanan çöpler bir süre sonra tıkanıklığın oluşmasına ve gider borunuzun akmamasına neden olacaktır. Balkon giderlerinin tıkanmasını sakın önemsememezlik etmeyin çünkü herhangi bir yoğun yağmur yağışında gider borunuz tıkalı olmasından dolayı yağmur suları geri teperek evinizi su baskını ile tehdit edilmesine neden olacaktır.

İşte bu tehdit nedeniyle özellikle kış aylarında giderlerinizin kontrolünü sağlamalısınız. Tıkalı giderleri kışa girmeden önce bir şekilde açtırmanız sizi olası tehlikelerden koruyacaktır. Balkon giderlerinin tıkanıklığı asla göz ardı edilemeyecek problemlerden birisidir.

Balkon Gideri Nasıl Açılır?

Balkonlarınızda kusursuz bir drenaj sistemi hayal etmeniz her ne kadar mümkün gibi görülse de, uygulaması oldukça zordur. Dış etkenlere maruz kalan bir alan olması nedeniyle gider sisteminiz bundan mutlaka etkilenmek zorunda kalır. Giderlerin ağzına biriken tozlar ve kirler giderin içine girdikçe tıkanmalara neden oluyor. Giderlerinizin açılması için bazı kimyasal maddeler kullanabilirsiniz ilk başta. Kimyasal sıvıyı gidere dökerken bir yandan da çubuk yardımıyla tıkanıklığın açılması için baskı yapabilirsiniz. Yalnız dikkat edin bu işlemi ölçülü yapmazsanız tesisatınıza fiziksel hasar verebilir ve başınıza daha büyük sorunlar açabilirsiniz. Yada bir hortum yardımıyla gidere su basıncı sağlayabilirsiniz. Bu da etkili bir yöntem sayılabilir. Yine çok kullanılan yöntemlerden birisi de sıcak suyu gidere boşaltmak olabilir. Zaten basit bir tıkanma söz konusuyla bu yöntemlerden mutlaka bir tanesi işinize yarayarak tıkanıklığın açılmasına yardımcı olacaktır.

Balkon Gideri Açan Firma Nereden Bulabilirim ?

Eğer klasik yöntemleri deneyip çözüm bulamadıysanız mutlaka pimaş tıkanıklarını açan profesyonel bir firmaya ihtiyacınız oluşacaktır. Boru içerisinde ki tıkanık alanı görebilmek için endoskopik kamera yardımıyla tıkanıklık kontrol edilir ve robotlu sistemle tıkanık bölge açılır. Tıkanıklığın açılması ile birlikte boru içerisi basınçla iyice temizlenir. Böylelikle saatlerce uğraştığınız açma işlemi çok kısa bir sürede çözülmüş olur. Ankara bölgesinde, balkon gideri ve diğer tesisat sorunlarınıza uygun ve teknik çözümler sunuyoruz. Firmamıza telefon numaralarımız üzerinden hemen iletişim sağlayabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın