Ankara Bilgisayarlı Su Tesisatçı

Ankara Bilgisayarlı Su Tesisatçı

Ankara bilgisayarlı su tesisatçı; bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte tüm sektörlerin ihtiyaçları olan uygulamalarda her geçen gün üstüne koyarak günlük hayatımızda var olan işlerin pratikleşmesini ve kolaylaşmasını sağladı. Eskiden saatlerce veya günlerce süren çoğu işlemi artık bilgisayar teknolojileri sayesinde çok kısa sürelerde tamamlayabiliyoruz. Sıhhi tesisat sektöründe de buna bağlı olarak özellikle arıza çözümleri oldukça gelişmiş bir noktaya vardı. Su kaçaklarını, lavabo tıkanıklıklarını, kanalizasyon borusu patlaklarını hatırlarsanız önceki yıllarda tespit edip onarımını sağlamak inanılmaz zor bir süreçti. Kanal borusunun içindeki küçücük bir sızıntıyı veya çatlağı bulabilmek için her yeri kırıp döken ustalar, tesisat sorunlarımızın adeta kabusuydu. Gelişen sistem ve uygulamalar sayesinde artık hiçbir moloz yığınına gerek kalmadan, küçücük bir kamera ve bilgisayar monitörüyle tüm sorunu anlayabiliyoruz.

Bilgisayarlı Su Tesisatçıları

Su tesisatı çözümleri günden güne daha pratik bir hal almaya başladı. Sıcak su hattınızda ki bir kaçağı endoskopik kamera ile takip edebiliyor yada termal nem ölçerler sayesinde sıva altında neler olup bittiğinden haberdar olabiliyoruz. Diğer bir yöntemde ise, kaçak olan bölgenin tespiti için elektrnoik akustik dinleme cihazları ile detaylı olarak frekans dinlemesi yapabiliyoruz. Akustik dinleme cihazı sayesinde borunun su sızdırdığı bölgeyi neredeyse noktasına kadar bulabiliyoruz. Pimaş borularınızda yaşadığınız bir kırılma yada çatlama anında Ankara Tesisat olarak modern teknolojiye sahip ürünlerimizle sorunlarınıza müdahale ediyoruz ve çok kısa bir sürede arızanızın giderilmesini sağlıyoruz.

Bilgisayarlar Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su kaçakları evimizin bir çok noktasına zarar verebilecek arızaların başında geliyor. Özellikle eski yapılar buna daha fazla müsaade ediyor. Aynı zamanda tıkanmış bir klozet gideri, evinizin zehirli kokularla dolmasına yeterli bir sebeptir. Tüm bunların çözümü için her tesisat firmasının yüksek yatırımlar olması nedeniyle sahip olamadığı güncel teknolojiler Ankara tesisat firması tarafından kullanılmaktadır. Gider borusunun içerisinde bir led ışıkla göndermiş olduğumuz kameranın, arızayı tespit edene kadar ki görüntülerini bilgisayarlı bir monitör sayesinde canlı olarak izleyebilmekteyiz. Arıza tespit edilene kadar, uzman tesisatçımız görüntüleri yorumlar ve arızanın kaynağı olan bölgeyi belirler. Uygulama sırasında işlemin kısa sürmesi için tecrübeli bir usta kritik önem taşır. Çünkü pimaş içerisinden monitöre yansıyan görüntüleri en iyi şekilde yorumlayabilmesi gerekir. Ankara tesisat olarak modern sıhhi tesisat çözümleri ile Ankara’ya garantili hizmetler sunuyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın