Ankara Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

Ankara Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

Ankara bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan firma alanında uzman ekiplerin çalıştığı ekiplerden oluşan ve teknolojik kamera veya robot sistemleriyle su kaçağınızı kırıp dökmeden bulmak artık çok kolay. Su kaçağı neden olur? önce bu soruya cevap vererek başlayalım. Bulunduğunuz binanın zaman içinde tesisat siteminin tahribatı, kalitesi düşük borular kullanılması bir süre sonra borunun yıpranıp bazı noktalardan fire vermesine sebep olacaktır. Hasar mutfak veya banyoda ise bir şekilde kendini belli edecektir nemlenme, küflenme veya koku yaparak. Hele ki hasar pis su giderinden kaynaklanıyorsa kötü kokular kaçınılmazdır. Böyle durumlarda çoğumuz kendi yöntemlerini kullanmaya çalışacaktır. Fakat bun yöntemler en fazla geçici bir süre sizi hasarı idare edecektir.

Kameralı ve bilgisayarlı sistemler kullanan firmalar tesisatınız içine gönderdiği kamera sistemiyle hem nokta atışı yapıp sorunu direkt bulacaktır hem de ileride başka bir soruna sebep verecek başka durumları da görüp önlemeye çalışacaktır. Tesisat sistemi içerisine gönderilen kameranın ekrana gönderdiği görüntüyü takip ederek tam da sorun noktasına işlem uygulanmasını ve gereksiz tahribatla birlikte maddi hasarın da önüne geçer.

Tesisatınıza kamera gönderme tekniği dışında robotik bilgisayar ekranlı cihazlar da kullanılmaktadır. Cihaz tesisat sisteminin izlediği yol üzerinde gezdirilerek ekranda gösterdiği değerler kontrol edilir. Cihaz hasar olan noktadan geçirilirken değerlerde yükselme olacaktır bu da bize yine noktasal olarak hasar noktasını verecektir.

Su kaçağınız varsa eğer ilkel yöntemlerle çalışan firmalardan önce kameralı sistemlerle çalışan firmaları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Hepimiz sorunların geçici değil de kökten çözümlerle tamamlanmasını isteriz  bu sebeple olası mağduriyetinizin önüne kendiniz geçip uzman kişileri tercih etmelisiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın