Ankara Cihazla Temiz Su Kaçağı Tespiti Bulan Tesisatçı

Ankara Cihazla Temiz Su Kaçağı Tespiti Bulan Tesisatçı

Ankara cihazla temiz su kaçağı tespiti bulan tesisatçı; Duvarlarınızda sızıntı olduğundan şüpheleniyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayın, kaçak olan bölgeyi son teknoloji cihazlarımızda çok kısa sürede tespit edip onaralım. Sıhhi tesisat boruları, evinizin veya işyerinizin tüm sıva altı geçiş noktalarında bulunur.  Su tesisatınızdan sızıntı yapan bir kaçak, sağlığınızı, evinizi veya işyerinizi riske edebilecek potansiyel tehlikeler ortaya çıkarır. Genellikle bu sızıntılar küçük boyutlarda başlar ve zamanla kendilerini gösterirler. Sızıntılar kendilerini şu şekilde belli edebilir;

Özellikle büyük kaçaklar hemen kendini gösterir. Tavanda su havuzu oluşması, yine tavanda oluşan su lekeleri ve duvarlardan akan su damlaları olabilir. Tabi burada asıl sıkıntı, birikintinin ana kaynağı olan kaçağın bulunduğu deliği tespit etmek olacaktır. İşte bu durumda kaçak konusunda deneyimli bir ustaya ihtiyaç vardır. Eskiden olsa bu işlem süreçleri için evde, işyerinde duvarlar aşağı iner ve rezalet bir tablo ortaya çıkardı. Ama teknolojinin ilerlediği günümüz modern dünyasında, tesisat alanında da gelişmeler bu tarz sorunları çözmek adına ustaların işini kolaylaştırmaya devam ediyor.

Elektronik cihazla yapılan taramalarda, kaçak olan bölge kısa bir süre sonra kendini belli edecektir ve sızıntı olan bölgeye gerekli uygumalar teknik ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Kaçağın korozyon olan bir aşınmadan kaynaklımı olduğu yoksa dirseklerden kaynaklı mı olduğu kısa bir süre içerisinde anlaşılacaktır. Bu işlemler ilk etapta su vanası kapalı durumda iken kontrol edilecektir. Bu sayede kaçağın tipi anlaşılmaya çalışılacaktır.

Firmamız elektronik cihazla temiz su kaçağı bulma ve tespiti konusunda Ankara’nın hemen hemen tüm ilçe ve semtlerine teknik destek vermektedir. Bu alanda Ankara’nın önde gelen firmalarından bir tanesidir. Ayrıca işçilik ve maliyet kısmında sektördeki en adil firmaların başında gelir. Gizlenmiş ve sonradan aklınızı başından alacak maliyetlerle kesinlikle sizi şaşırtmıyoruz. Yoğun bir programınız olduğunuzu düşünerek, istediğiniz zaman aralıklarında arızanın bulunduğu ve ev veya işyerinize ziyaretlerimizi planlıyoruz.

Onarım ve kurulumlarımızın sürekliliğini sağlamak amacıyla tüm servislerimiz için sizlere en az 1 yıl garanti veriyoruz.

Acil müdahale gerektiren durumlarınız için bizleri 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Mağduriyetinizi gidermek adına ilgili bölgeye hemen bir servis planlama imkanı sunuyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın