Ankara Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servis

Ankara Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servis

Ankara görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı servis; su kaçağı, ev sakinlerinin uzun yıllar boyunca en çok korktuğu kabusların başında gelir. Su kaçaklarının tespit ve çözüm aşamaları bile başlı başına büyük bir olaydır. İçerisini göremediğiniz bir duvar, boydan boya döşenmiş bir tesisat hattı ve nerede olduğu asla bilinmeyen küçücük bir kaçak başınıza hiç tahmin edemeyeceğiniz büyük sorunlar çıkarır. İşin çözümü de zaten bu küçücük kaçağı tespit etmekle başlar. Tesisatlarımız üzerinde ki aşınmalar, kırık veya çatlaklar su sızıntılarının yaşanmasına neden olur. Bunların bulunup onarılması da eskiden hiç kolay olmayan ve moloz yığınına dönen evleri hatırlatır.

Su Kaçağı En Kolay Nasıl Bulunur ?

Su kaçakları bahsettiğimiz gibi önceki yıllarda manuel yöntemler kullanılarak ve tesisatçının ustalığına bağlı şekilde minimum zararla mantıklı tespitler yapılarak çözülebilirdi.  En basitinde bile bir sorunun çözümü başka bir maliyet ortaya çıkarırdı. Duvarlarınızın kırılması ve tekrardan onarılması gibi. Tabi tarihler 2019 yılını gösterirken bu yöntemler çoktan unutulmaya başladı bile. Öncelikle tercih etmiş olduğunuz servis görevlilerimiz tesisatınızın genel yapısı ile ilgili bilgi sahibi olurlar. Tesisatınızın incelenmesi sonrası, sıcak su, temiz su veya atık su borularınız detektörlerle kontrol edilir. Kullanılan dedektörler kaçak yaşanan bölgeyi tespit etmek için işe yarar. Şüpheli nokta belirlendikten sonra detaylı tespiti için tesisat hattınız içerisine kamera gönderilir. Tesisat içerisine gönderilen kamera bize canlı olarak kaçağı tespit etme imkanı sunacaktır. İşte gördüğünüz gibi, hiçbir kırma işlemi yapılmadan çok kolay bir şekilde sızıntının yaşandığı yer bulunmuş oldu.

Su Tesisatı Kamerası Ne Kadar Güvenli ?

Su tesisatlarının içerisinde kullanılan kameralar özel olarak üretilmiş olup, suyun rengine duyarlı termal kameralardır. Görüntüleme sistemi sayesinde sizlerde kaçağın yaşandığı noktayı görebileceksiniz ve kafanızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.

Kamera İle Su Kaçağı Bulan Servis Nasıl Bulabilirim?

İleri teknikler kullanan bir tesisatçıya denk gelmeniz Ankara içerisinde oldukça zor bir durumdur. Bu teknolojiye sahip birkaç firmadan birisiyiz zaten. Kullanmış olduğumuz yöntemler müşterilerimizi hem şaşırtıyor hem de fazlasıyla memnun kalmalarını sağlıyor. Firmamıza internet üzerinden göndereceğiniz bir mail bildirimi ile veya telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşbilirsiniz. Sıhhi tesisat konusunda uzman ekiplerimiz size yardımcı olacaklardır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın