Ankara Kameralı Cihazla Tıkalı Pimaşları Açan Tesisatçı

Ankara Kameralı Cihazla Tıkalı Pimaşları Açan Tesisatçı

Ankara kameralı cihazla tıkalı pimaşları açan tesisatçı; Pimaş borusu, pimapen üretiminde kullanılan malzemeden meydana gelen, ev ve işyerlerimizde ki giderlerin kanalizasyona bağlantısını sağlayan borulara denir. Pimaş tıkanıklıkları için garantili hizmet veren uzman bir firma aradığınız olmuştur illa ki. Pimaşların çatlaması, kırılması durumunda eviniz ve komşunuz için hiç hoş olamayan görüntüler yaşanabilir. Ya da pimaş tıkanmaları ev içerisinde çok kötü kokulara neden olabilir. Pimaş boruları her ne kadar dayanıklı malzemelerden üretildiği için dayanıklı olsa da, bazı hatalardan dolayı zarar görüp işlevini yerine getirmeyebilir. Özellikle kullanım hataları bu olumsuz durumun oluşmasına mutlak gerekçedir.

Pimaş giderleri yoğun yağ atıklarına maruz kalmaya devam ettikçe tıkanmaları ilk adımları atılmış olur. Bunları önemsemediğimiz yabancı madde ve katı cisimlerle desteklediğimizde ise gider sistemimiz artık tamamen işlevini yerine getiremez bir duruma gelir. Binanın inşaatında kullanılan yanlış malzemeler bütün bu yanlış uygulamalara katkıda bulunarak tesisat sisteminizde kaos oluşmasına neden olur. Pimaş açma işini yoldan geçen bir ustaya teslim ederseniz bilmeniz gerekir ki o andan itibaren eviniz içerisinde her türlü yanlış yapılacak uygulamaya razı olmanız gerekir. Eski yöntemler ile tesisat işi yapan ve hiçbir gelişim göstermemiş bir tesisatçı bu tarz tıkanıklıkları vurup kırarak çözmek isteyecektir. Çünkü başka bir çaresi de yoktur.  Bu konuda son teknolojiye sahip firmamıza ulaşmanız durumunda ise, kamera ile tıkalı giderlerinizin izlendiği ve makine kullanarak tıkalı pimaşlarınızın açıldığını, üstelik eviniz içerisinde hiçbir zarar meydana gelmeden düzeldiğini göreceksiniz.

Dünya her geçen gelişiyor ve tesisat sorunları ile ilgilide bir sürü teknikler ortaya çıkıyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için en uygun fiyatlara, en doğru teknoloji ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ankara içerisinde kamera ile tıkalı pimaşları açabilen birkaç firmadan bir tanesiyiz. Makine ve robot kullanarak kalıcı çözümler sağlıyoruz. Pimaşları kostik dökerek açma devrini kapatıp yeni bir devri başlatıyoruz.  Kamera ile pimaş açma işleminde aşağıdaki süreçler işletilir;

• Pimaş’ın tıkanıklık bölgesini görüntüleyen boru kamerası

• Pimaş’ın açılması için kullandığımız robot makinesi

• Pimaşın açılması sonrası gider hattının temizlenmesi için kullandığımız yıkama jeti.

İlgili süreç işletildikten sonra tıkalı pimaşınız açılır ve ilk günkü gibi işlevini sağlamaya devam eder. Hiç zaman kaybetmeden tıkalı gider hatlarınızın açılması için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek randevunuzu oluşturun.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın