Ankara Kameralı Robotla Lavabo Açan Tesisatçı

Ankara Kameralı Robotla Lavabo Açan Tesisatçı

Ankara kameralı robotla lavabo açan tesisatçı; tıkanmış bir mutfak lavabonuz varsa, mükemmel bir akşamınızı kolaylıkla mahvedebilir. Şöyle çayınızı demleyip, dizinizi izlerken koltuğunuza yerleşmek yerine, kendinizi kirlenmiş koca küvet dolusu bir suyla baş başa bulacaksınız. Lavabonuzun içine bakarken bir yandan da tesisatçı çağırıp çağırmayacağınızı düşüneceksiniz. En inatçı lavabo tıkanıklıkları ile baş edeceğinizi birçoğunuz bilemezseniz. Sirke, kabartma tozu ve bol miktarda sıcak su kullanmak yavaş akan lavabolarınızın açılmasında basit ama etkili yöntemlerdir.

Lavabo Açmak İçin İlk Önce Ne Yapmalıyım?

Öncelikle biriken suyu boşaltmanız gerekir. Eğer gerçekten akışkanlık çok yavaş ilerliyorsa bu zamanınızı alabilir. Suyu boşaltmadan müdahale şansınız bulunmamaktadır. Sirke, kabartma tozu, limon suyu bu gibi ürünler temizleme işleminde kullanılmaktadır ama kesin çözüm olarak görmemeniz gerekir. Bunlardan bazılarını deneyebilirsiniz ve tıkanıklığın açılıp açılmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer işe yaramadıklarını görürseniz, bir sıhhi tesisat ustasından yardım almanız gerekecektir.

Kameralı Robotla Lavabo Açılır mı?

Lavabo tıkanıklığı sizi telaşa sürüklemesin. Modern tekniklerin ilerlemesi tesisat arızalarına mükemmel çözümler getirdi. Kırma dökme işlemi yapmadan kameralı bir robot sayesinde lavabolarınızın açılması da gelişen teknolojinin meyvelerinden bir tanesi. Boru tıkanıklıkları, içerisine gönderilen lavabo açıcı makineleri ile parçalandıktan sonra  son kez kamera ile kontrol edilir ve müdahaleye gerek olup olmadığı anlaşılır. Ankara tesisat firması lavabo açma yöntemlerinde Çankaya, Yenimahalle ve Keçiören gibi büyük ilçeler de hizmet vermektedir.

Robot Makine ile Lavabo Açılması Zarar Verir mi?

Tıkanık lavaboları açmada kullanılan yöntemlerden birisi olan robot cihaz tekniği, lavabo açma yöntemleri arasında bilindik en zararsız tekniktir. Atık su giderinin açılması ile birlikte gider hattına endoskopik kamera ile pimaşın son halini görüntüleriz. Gider içerisinde herhangi bir problem var mı veya tıkanmanın yeniden yaşanması ihtimali bulunuyor mu şeklinde son kontrollerde bulunulur. Eğer olumsuz bir durumla karşılaşıldığında, gider tamamen temizlenene kadar makine yardımıyla temizliği sürer. Tüm bu süreçleri tesisat noktasına kurulan lcd monitörümüz vasıtasıyla bizimle birlikte görme şansınız olur. temizleme işleminin tamamen bittiğinden müşterilerimizde emin olmaktadır.

Robot tekniği kullanarak lavabo açma işlemini Ankara içerisinde yaptırmak isteyen müşterilerimizin telefonlarımızdan bize ulaşmasını bekliyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir çok yöntemle uzman ekiplerimiz çağrılarınıza hazır durumdadır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın