Ankara Kameralı Sistemle Banyoda Su Sızıntısı Bulan Tesisatçı

Ankara Kameralı Sistemle Banyoda Su Sızıntısı Bulan Tesisatçı

Ankara kameralı sistemle banyoda su sızıntısı bulan tesisatçı; Banyo tesisatınızda meydana gelebilecek su kaçağı arızalarına, kırmadan dökmeden müdahale edebilecek, teknik donanıma sahip  yüksek becerili ustalarımızla Ankara ilçelerinin tamamında destek oluyoruz. Eski tip ustalara ihtiyaç duymadan, tamamen modern teknolojiye uygun teknik ekipmanlarımızla, evinizi ve işyerlerinizi su kaçağı problemlerinden kurtarıyoruz. Bu ekipmanlar sayesinde hem müşterilerimizin bina içerisinde oluşabilecek zararlarını minimuma düşürmüş oluyoruz, hem de gün boyu süren kaçak tespiti işlemlerini çok kısa sürelere indiriyoruz.

Banyonuzdan kaynaklı su sızıntı işlemleri için çağırmış olduğunuz tesisatçınız, akustik dinleme cihazı, termal kamera ve boru kamerası teknikleri ile kısa sürede sonuca erişebilmektedir. Bu uygulamalar yapınız içerisinde hiçbir zarara neden olmamaktadır. Boru içerisine gönderilen bir kamera, sızıntı bölgesini bulana kadar lcd ekrandan izlenebilir ve tespit edilen kaçağı elinizle koymuş gibi bulmuş olursunuz.

Su kaçaklarında yapılan en büyük yanlışlıklardan bir tanesi, sızıntının olduğu bölgeye yakın yerlerde kaçağın olduğu şüphesidir. İşte bu yanılgı sizin saatlerce boşa uğraşmanıza neden olacaktır. Bu konuda tecrübeli teknik ekibimiz suyun yolunu bulmak için ellerinde bulundurdukları çeşitli tekniklerle birlikte çok daha kolay bir şekilde asıl sızıntı olan bölgeye ulaşacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey, arızanın başlangıcı ve gelişimiyle ilgili bilgileri, gelen ustamıza doğru bir şekilde vermektir. Bu sayede arızanın tespiti çok daha kolaylaşacaktır.

Banyo kaçaklarının en büyük nedenlerinden bir tanesi de yeni tadilat işlemlerinden kaynaklanır. Eğer yakın dönemde herhangi bir sebepten onarım gören banyonuz, tecrübesiz bir ustanın yapmış olduğu bir hatadan sızıntıya neden olabilir. Bir matkap hatası ve farklı bir sorundan alt kattaki komşunuzun başına büyük sorunlar açabilirsiniz. İşte bu durumlarda su dinleme cihazı ve kameralı sistemle kaçak tespitlerini yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda bu sizin de başınıza gelebilecek bir durumdur. Buna benzer hatalı işlemlerde, oluşan zararı işlem yaptırdığınız firmadan tahsil etme hakkınıza sahipsiniz.

Giderlerde yaşanabilecek su kaçakları müşterilerimizden bize gelen en yoğun şikayetlerden birisi. Gider borularında yaşanan bu kaçaklar, sızıntının yaşandığı daireye ciddi problemler yaratabilir. Gider üzerinden oluşan çatlakların çok hızlı bir şekilde tespit edilip çözüme kavuşturulması için kamera ile tespit yöntemi kullanılmaktadır. Boru tesisatındaki kırık ve çatlak tespit edildikten sonra müdahale edilerek kapatılabilir.

Kameralı sistemle banyonuzda yaşanan su sızıntısını gidermek ve tamirini sağlamak istiyorsanız, alanında lider ve teknoloji konusunda öncü firmamıza başvurmanız yeterlidir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın