Ankara Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Açan Su Tesisatçı

Ankara Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Açan Su Tesisatçı

Ankara kameralı tuvalet tıkanıklığı açan su tesisatçı; Son zamanlarda kamera teknolojisi kullanarak tuvalet tıkanıklıkları açma hizmeti sunan firmaların sayısı artsa da, uygulamanın garantili ve doğru bir şekilde çözümü için yeterli imkâna ve tecrübeye sahip değiller. Tuvaletler maalesef birçok etken dolayısıyla tıkanma olasılığı yüksek olan yerler. Tuvalet giderlerine dikkat etmeden attığımız kağıt peçeteler, hijyenikped gibi çözülmeyen maddeler giderlerin tıkanmasının başlıca nedenleridir. İnşaat sırasında açık bırakılan tuvaletin deliğine kaçan moloz ve pisliklerde daha sonra kendini göstererek sorunla yüz yüze kalmanızı sağlayacaktır.

Kamera Kullanarak Tuvalet Tıkanıklığı Tespit Edilir mi?

Boru kamerası ile tıkalı giderlerin açılma işlemi yapılabilir. Bunun öncesinde tesisatınızın uzman ekiplerimiz tarafından incelenmesi ve ondan sonra kamera tekniği ile boru içerisine girilmesi gerekir. Borunun içindeki tıkalı alana ulaştıktan sonra makine ile açılması gereken alana işlem yapılır. Bazı müşterilerimiz deneyimli bir usta çağırmak yerine halk arasında klasik haline gelişmiş yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemler kimi zaman işe yaradığı gibi kimi zamanda ters etki yaparak arızanın büyümesine neden olur. Bunun üzerine evinize gelen tesisatçının da müdahale ve onarım işlemi zorlaşacaktır. Özellikle gider tıkanıklarında direkt profesyonel destek alınması avantajınıza olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı İşleminde Kırma İşlemi Şart mı?

80li 90lı yıllarda tesisat yapısı kötü planlanmış binaların tuvaletleri sık sık tıkanarak ev sahiplerinin başına belalar açardı. Ve tıkanan tuvaletlerin gider borularında tespit yapabilmek için mecburen kırma işlemine başvurulurdu. Kötü kokulardan bunalan ev sahipleri bir şok daha yaşayarak moloz yığınları ile karşı karşıya kalırlardı. Günümüz teknolojisinde sıhhi tesisat çözümleri de ilerleme kat ederek bir çok olumsuz durumu geride bıraktı. Tıkalı alanın nerede olduğunu anlamak için geliştirilen kamera teknolojisi ile boru içerisi ekrandan izlenerek kolay bir çalışma ile ortaya çıkmaktadır. Hiçbir kırma işlemine maruz kalmadan sorun olan bölgede ki tıkanıklık diğer yöntemler ile tamamen açılır.

Kamera ile Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmalara Nasıl Ulaşırım ?

Ankara’nın tüm ilçe ve mahallerine yakın servis ekiplerimizle, sorununuza sandığınızdan daha çabuk müdahale etmekteyiz. Ankara’nın neresinde olursanız olun tesisat sorunlarınızı tarihe gömüyoruz. Tıkanmaları kamera yöntemi uygulayarak oldukça uygun fiyatlara garantili bir şekilde çözüyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın