Ankara Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağını Kapatma

Ankara Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağını Kapatma

Ankara kimyasal ilaçla kalorifer borusu kaçağını kapatma işlemi garantili bir şekilde uygun fiyatlara firmamız tarafımızdan yapılmaktadır. Kalorifer tesisatınızda daha önce herhangi bir sızıntı veya kaçak problemi ile hiç karşılaştığınız oldu mu? Bazen sızıntının hiçbir şekilde fark edilmez olması sizi yüksek bedelde faturalar ile karşı karşıya bırakabilir.

Yapılacak İşlemin Tanımı:

Isıtma sistemine bağlı borulardaki sızıntıların kimyasal ilaç kullanılarak kaçak olan bölgeyi onarma işlemidir.

Nasıl Yapılır, Nasıl Uygulanır?

Kaçağın ve sızıntının oluştuğu merkezi ısıtma borusunun kimyasal ilaçla nasıl kapatılıp tamir edileceği konusunda bizden yardım almak isteyebilirsiniz.  Deneyimli teknik personellerimiz, arızanın yaşandığı boru sistemine güvenilir ve kalıcı bir çözüm bulmak için bazı kontrol ve testlerde bulunacaklar. Kaçağın olduğu bölüm gözle görülen bir noktada olmayabilir. Ya da aşınmış bir conta, kötü birleştirilmiş bir ek noktası veya donma sonrası çözülmeden kaynaklanmış olabilir.

Kimyasal ilaç uygulamasından önce ısıtma sisteminize giden boruların içerisindeki kirli su ve atıkları temizliyoruz. Boru tesisatının temiz olması, mümkün olabilecek en iyi sızdırmazlığı sağlama açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle, pas, toz, kir, yağ ve diğer kirli etkenler mutlaka temizlenmelidir.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra, sistemin basıncı azaltılarak, kimyasal ilaç boru tesisatınıza doğrudan uygulanır.

İşlem tamamlandıktan sonra su basıncı tekrar arttırılır. Enjekte edilen ilaç, minimum 3 ile 7 gün arasında kombinizin içerisinde dolaşım sağladıktan sonra boru sisteminizdeki kaçak olan bölgenin kapanmasını sağlayacaktır.

Teknik personelimiz tarafından uygulanacak bu çalışma toplamda 1- 1,5 saat kadar sürecektir.

Bu ilaç sayesinde evinizin duvarlarını kırdırmaktan kurtulmuş olursunuz. Yapılan uygulamanın, firmamız tarafından sağlanan 1 yıllık garantisi bulunmaktadır. Kullanmış olduğumuz kimyasal maddenin hiçbir şekilde kombi sisteminize zarar vermesi mümkün değildir. Yine de ben kimyasal ilaç uygulamasına güvenmiyorum ve yaptırmak istemiyorum gibi bir düşünceye sahipseniz, kırıp dökmeden kaçağı cihazla bulma yönetimini tercih edebilirsiniz.

Evinizde ve işyerinizde buna benzer sıkıntılaryaşıyorsanız, iletişim numaralarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz. Arıza bildiriminizin ardından Ankara’nın hangi ilçesinde olursanız olun deneyimli ustalarımızdan birisi adresinize gelerek onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın