Ankara Kırmadan Robotla Boru Tıkanıklığı Açma

Ankara Kırmadan Robotla Boru Tıkanıklığı Açma

Ankara kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma; Pimaşlarınızın tıkanıklık sorunlarına kesin çözümler sunan şirketimiz, endoskopik kamera sayesinde probleminizi kökünden çözme sözü veriyor. Çoğu zaman gider yolu tıkalı olan borularınız içerisine yanlışlıkla gönderdiğiniz sert ve çözülmeyen diğer cisimler yüzünden tesisatınız tıkanmak zorunda kalır. Her binanın içerisinde kanalizasyona giden birçok boru yolu vardır. Bu borular pvc diye bilinen dayanıklı malzemelerden üretilmektedir ve kolay kolay kırılıp çatlaması mümkün değildir. Fakat bilinçsiz şekilde içerisine atılan malzemeler bu boruların zarar görmesine ve ardından tıkanmalarına neden olur. örneğin bulaşık makinanızın gideri pis suyu geri iletiyorsa bu biri boru tıkanıklığının göstergelerinden birisidir. Yada sifonu çektiğinizde pis atıklar delikten içeri gitmiyor ve su seviyesi olduğu noktadan yükseliyorsa, tuvalet giderinizin tıkanmış olduğu gözler önündedir.

Boru Tıkanıklığı İçin Ne Yapılmalı?

Tuvalet tıkanıklıkları sırasında genelde halk arasında pompa yöntemi veya kimyasal ilaçlarla tıkalı bölgeyi açma yöntemleri hemen ilk başvurulan yöntemlerdir. Tesisat borularının yapısına göre etki eder veya etmez diyemeyiz ama zarar vermeden denemekte fayda var. Çünkü bu yöntemlerinde çok nadirde olsa işe yaradığı olmuştur. Bu süreçte daha doğru olan hemen bir sıhhi tesisat firması aramak olmalı. Çünkü tesisat firmaları bu konularda fazlasıyla tecrübelidirler. Mevcut tesisatınıza zarar vermeden en kısa sürede tıkanıklığı açabiliyorlar.

Robotla Tesisat Borusu Açan Firma

Evinizde klasik kırma yöntemiyle su kaçağı veya boru tıkanıklığı açma işlemi yapılsın istemiyorsanız, mutlaka bu işi teknoloji kullanarak halleden firmalara bırakmanız gerekir. Robotla kırma dökme işlemine gerek duymadan tıkanıklık açma işlemi çok kolay bir şekilde sağlanıyor. Boru içerisinde kamera ile tespit edilen kanalın açılması robot tekniği ile çok kısa sürmektedir. Birden fazla sebepten kaynaklanan boru tıkanıklıkları, kanalizasyona giden atıkların gönderimini engellemeye başlar. Bu da binanızın içerisine çeşitli zehirli kokuların dolmasına neden olur. sağlığınız açısından da çok sakıncalı olan bu durum karşısında en akılcı çözümleri uygulamanız gerekir. Ankara ilçelerinin tamamına servis desteğimiz bulunmaktadır. Acil durumlarınızı çok kısa sürede bölgeye planladığımız servislerimizle müdahale ederek sizi bu dertten kolayca kurtarıyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın