Ankara Kırmadan Su Kaçağı Bulan Firma

Ankara Kırmadan Su Kaçağı Bulan Firma

Ankara kırmadan su kaçağı bulan firma; Patlak suborularınızı kurumsal çözümler sunarak en yeni modern teknikler ile kırmadan buluyoruz. Firmamız tesisat çözümlerini Türkiye içerisinde en mükemmel seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bunun için de ev sakinlerinin korkulu rüyası olan su kaçağı, gider tıkanıklığı gibi problemlerde geçmiş zamanların aksine teknik çözümler ortaya koyarak kırma uygulamasını sona erdirmeyi başarmıştır. Bir su kaçağı problemi esnasında, duvarlarınızı kıra kıra kaçağın yaşandığı bölgeyi bulmak ve bu borunun değişmesini sağlamak ciddi bir işçilik ve malzeme gerektiriyordu. Şimdi ise kaçak olan bölgeyi akustik su dinleme cihazı ile dinledikten sonra bazen hiç değiştirmeye gerek kalmadan kimyasal ilacı borunuza enjekte ederek kaçağın onarılmasını sağlıyoruz. İşte hepsi bu kadar. Kaçağın onarılıp onarılmadığından emin değilseniz, boru içerisine tesisat kamerasını yerleştiriyoruz ve bilgisayar ekranından sızıntının yaşandığı noktayı izleyebiliyoruz.

Profesyonel Cihazlar İle Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Gelişen teknoloji ile vurdulu kırdılı ustalarımız firmamız tarafından verilen eğitimler sayesinde sertifikalı uzman tesisatçılara dönüştü. Ankara Tesisat adına çalışan tüm servis görevlilerimiz cihaz kullanımında son derece ustalaşmış ve deneyim sahibidir. Firmamız makine ile su sızıntılarını tespit eder ve fayanslarınıza yada duvarlarınıza hiçbir şekilde zarar vermez.  Temiz su tesisatlarını akustik dinleme cihazı, sıcak su borularını da, termal nem ölçer cihazlar ile denetliyoruz. Ayrıca boru kameraları ile lcd ekrandan canlı olarak çalışma sürecini ve pimaşların içerisini görüntüleyebiliyoruz. Sağdan soldan duyduğunuz, cihazla su kaçağı yada gider tıkanıklığı arama sistemlerinin çok pahalıdır dedikodularına sakın ama sakın kulak vermeyin. Modern tesisat sistemleri ve cihazları oldukça pahalı yatırımlardır. Bu cihazlar evinizin durduk yere zarar görmemesi için düşünülmüş ve geliştirilmiş cihazlardır. Fayans ve karolarınızı kırmadan sıfır hasarla tespit ettiğimiz bir su kaçağının size büyük bir maliyet avantajı olur. Çünkü gereksiz yere banyonuza tekrardan fayans döşetmenize ve bunlar için ekstra masraflar yapmanıza gerek kalmaz. İşin bu boyutundan baktığınızda yeni sistem tesisatçılar müşteriye yönelik avantajlar sağlamaktadır.

Ankara tesisat kırmadan sukaçağı, su sızıntısı bulma ve klozet gideri açma işlemlerinde Ankara’da bir markadır. En uygun fiyatlara en hızlı servis hizmetiyle aynı gün içerisinde yardımcı oluyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın