Ankara Kırmadan Tuvalet Açma Ustası

Ankara Kırmadan Tuvalet Açma Ustası

Ankara kırmadan tuvalet açma ustası; Günlük hayatın çeşitli zorlukları ile birlikte yaşamaya devam ediyoruz. Özellikle ev ve işyerlerimizde sıklıkla yaşanan sorunların başında atık su giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar geliyor. Lavabolarımızda, mutfak evye ve tuvalet giderlerimizde inanılmaz  kokulara neden olan bu tıkanıklıklar ciddi sorunlara yer açmaktadır. Ev hanımları tıkanıkların yaşandığı bölgelere uzun yıllardan beri kullandıkları bazı yöntemleri uygulayarak sorunu kısa yoldan çözmeye çalışıyorlar. Bunların başında kimyasal ürünlerin gidere dökülmesi yada kaynar suyun aynı şekilde gidere dökülmesi gibi yöntemler uygulanıyor. Evet tabii ki de bu yöntemler birçok zaman işe yaramasaydı bugünlere kadar kullanılmaya devam edilmezdi. Ev hanımları da bu yöntemlerle çoğu zaman işlerini hallediyorlar. Ama tabi bunların hepsi geçici çözümler. Aslında tıkanıklık bu durumlarda tamamıyla giderilememektedir.

Kırmadan Cihazla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo giderlerinde yaşanılan tıkanıklıklar tuvalet giderlerinde çok daha büyük çapta sorunlar meydana getirmektedir. Buraya atılan veya düşen cisimler çok daha çözümsüz bir durum meydana getirmektedir. Pimaşların içi gitgide dolmakta ve zehirli gazların oluşmasına neden olmaktadır. Sifonu her çektiğinizde odlukça kötü bir görüntüyle karşılaşmanı an meselesi. Bu durumda size basit bir pompa ve basınç uygulaması kurtarmayacaktır. Aksine giderin daha da tıkanmasına vesile olabilir. Tıkanıklığı açmak için tıkanıklığın yaşandığı bölgenin tespiti gerekmektedir. Bunu da firmamızın sağlamış olduğu modern teknikler ile hızlı bir şekilde sağlamış olacağız. Gider hattınıza göndermiş olduğumuz kamera sayesinde tıkalı gider görüntülenecektir. Tespit ettiğimiz tıkalı alanı açmak artık çok daha kolay olmalı. Yine başka bir cihazımız olan basınçlı gider açma makinesi sayesinde tıkalı gideriniz tamamen açılmış olacak. Tıkanıklığın gitmesi ile borularının en baştan elden geçirilerek içerisinde hiçbir cisim bırakılmayacak şekilde tarafınıza teslim edilecektir. Kamera ile son bir kontrol yapılıp size de gider hattınız canlı olarak izletilecektir.

Cihazla tıkanıklık açma yöntemi sayesinde kırma dökülme yaşanmadan tesisat sorununuz halledilecektir. Ayrıca yapılan uygulama ile tarafınıza bir rapor sunularak tüm işlemler garanti altına alınıyor. Tekrar aynı durumu yaşamanız durumunda servisimiz hızlı bir şekilde evinizi ziyaret ederek, eksik yapılan işlemleri kontrol ediyor. Ankara bölgesinde yaşayan tüm müşterilerimize,  son teknolojiye sahip cihazlarımızla hizmet veriyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın