Ankara Koku Tespiti Yapan Firma

Ankara Koku Tespiti Yapan Firma

Ankara koku tespiti yapan firma Pimaş borularında meydana gelen çatlak, ancak kameralı sistemler ile görülebilir. Bu şekilde de tamiri kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu noktada kullanılan koku tespit cihazları, kokunun adeta buhar haline gelip, görülmesini sağlamaktadır. Bu şekilde artık kokular fiziksel olarak görünecek ve tamiri kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Tuvaletlerden, banyolardan ya da lağımlardan gelen kokular çok fazla can sıktığı için, acilen çözümlenmesi gerekmektedir. Eğer sizler de Ankara’da iseniz ve bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız, kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz.

Lavabolardan ya da Tuvaletlerden Gelen Kokuların Sebebi Ne Olabilir?

Lavabolardan ya da tuvaletten gelen kötü kokuların pek çok sebebi olabilir. Özellikle alafranga ya da alaturka tuvalet kullanıyorsanız, koku sorunu ile karşılaşmanız çok yüksek bir ihtimaldir. Tuvaletinizden gelen kokuların sebebini şu şekilde belirtebiliriz:

• Tuvaletlerde havalandırmanın olması gerekmektedir. Havalandırmanın boşluğundaki pimaşların çatlak ya da kırık olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

• Tuvaletlerde meydana gelen el lavabosunun alt kısmında olan boruların S şeklinde olması gerekmektedir.

• Kokuların en temel sebebi banyodur. Eğer banyonuzdan kötü koku geliyorsa, mutlaka her süzgecini kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu süzgecin içerisinde az da olsa su olmalıdır.

• Tuvaletin taşlarındaki boşluk durumu da kötü kokuların sebepleri arasında görülmektedir.

Tuvaletinizde ya da banyonuzda olan su gideri tıkalı olduğu durumlarda suyun yavaş akmasına sebep olabilir. Aslında bu durumda pimaş borularındaki tıkanıklığın en temel sebepleri arasında görülmektedir.

• Pimaş borularında S eğimi bulunmuyorsa, gider ilerleyemediği için koku yapacaktır. Burada bulunan boruların mutlaka S şeklinde olması gerekmektedir.

Tuvaletteki Kokular Nasıl Giderilir?

Tuvaletteki kokuların giderilmesi için pek çok yöntem bulunmaktadır. Kötü kokunun en temel sebepleri arasında lavabolarda ya da tuvaletlerdeki tıkanıklıktır. Bu tıkanıklar kısa süre içerisinde tedavi edilmez ise ne yazık ki bu tür durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Kaliteli bir yaşam için, bu tür durumların yaşanmaması ya da minimum düzeye indirilmesi gerekmektedir.  Eğer bu konuda neler yapacağınızı bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın