Ankara Makina ile Radyatör Temizliği

Ankara Makina ile Radyatör Temizliği

Ankara Makina ile Radyatör Temizliği; kalorifer tesisat larınızı sağlığınıza zarar vermemesi adına ortalama 2-3 yılda bir kez olmak üzere makine ile temizletmenizde büyük fayda var. Özellikle evde küçük çocuğunuz varsa temizlik yapılması biraz daha önemli diyebiliriz. Boruların içerisinde biriken kireç tortu ve kirler zamanla peteklerin ısı verimliliğini düşürmeye başlar. Kombiyi ne kadar açarsanız açın evde ısınamadığınızı hissedersiniz. Haklısınız çünkü kalorifer tesisatınız buna engel olmaktadır. Peteklerin devir daimi sağlıklı yapamaması suyun dolaşımına engel olduğundan dolayı ısı istenilen seviyede dışarı yansımaz. Isının yansımaması evin sıcaklık derecesini yükseltemediği için kombiniz aralıksız çalışmaya devam eder. Sürekli çalışan kombiniz elektrik ve doğalgaz enerji giderlerinin artmasına neden olur. Böylelikle ısınamadığınız gibi aynı zamanda gereksiz yere yüksek faturalar ödemek durumunda kalırsınız.

Radyatör Temizliği Nasıl ve Ne Zaman Yapılır

Evinizde döşeli radyatörlerin periyodik bakımlarını ankara tesisat firması olarak düzenli aralıklara takip ediyor ve işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 2 yılda bir kez tavsiye ettiğimiz temizlik uygulamasını yaptırdığınız takdirde kalorifer peteklerinizden kesintisiz verim alma şansınız olacaktır. Evde kendi başınıza uygulamış olduğunuz yöntemler profesyonel bir makine ile yapılan çalışma kadar faydalı olamaz. Firmamız tarafından adresinize gönderilen usta tesisatçımız, kombinizi kapattıktan sonra petek borularına bağlanan makine ile basınç uygulayarak tüm tesisatı peteklerinizi temizleme işlemine başlayacaktır. 2-3 saat sürmesi beklenen temizleme işleminin ardından kalorifer tesisatınız ve radyatörleriniz ilk günkü kadar temiz performansı en iyi seviyeye çıkmış olacaktır. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra ki ilk gün kombinizi açtığınızda aradaki farkı anlamanız çok kolay olacaktır. Arada çok ciddi belirgin bir ısı farkı olacaktır. Evin ısınması ile birlikte kombiniz düzenli olarak devreye girip çıkmaya başlar ve evin içindeki ısı uzun süre peteklerin sıcak kalması nedeniyle korunur. Bakıma ayıracağınız bütçe ile her ay ödeyeceğiniz yüksek doğalgaz faturalarından da kurtulmuş olacaksınız.

Ankara Radyatör Temizliği Yapan Firma

Ankara’nın ilçe ve mahallelerine ankara tesisat olarak günlük servisler yönlendiriyoruz. Tesisatçılarımız makine desteği ile işlemlerinizi en hızlı ve düzgün bir şekilde kalorifer tesisatınıza uyguluyor. İşlemin ardından kombinizin ve peteklerinizinkontrolü yapılarak çalışır şekilde teslim edilmektedir.  Petek temizliği için randevu oluşturmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan danışmanlarımıza ulaşabilir ve kayıt açtırabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın