Ankara Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Ankara Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Ankara makineyle mutfak gideri açan tesisatçı; Dairelerin tesisat yapıları, inşaat sırasında boru çapı ve ölçüleri en doğru şekilde hesaplanarak montajının yapılması gerekiyor. Örneğin zemin altına döşenen gider borularının kırılması veya çatlaması oldukça büyük bir sorundur çünkü müdahalesi ve onarımı ciddi maliyet ve işçilik gerektirir. Tesisat sistemi döşenirken ucuza kaçılması sonra ki zamanlarda ev sahiplerinin başını ciddi şekilde ağrıtır. Bu yüzden yapıyı kuran kişilerin bu önlemleri en başında alması gerekir. Mutfaklarda bulunan atık su giderleri diğerlerine göre küçük olmaktadır. Bu boruların çapının 50’lik olması yeterlidir. Bazı apartmanlarda iki dairenin tesisat kısımları biribine denk geldiğinden dolayı iki evin mutfak giderleri aynı boruya bağlanmıştır. İşte bu durumda mevcut gider iki daire için çapı küçük gelecektir. Gider yeterli gelmediği için tıkanma meydana gelir. Düşünsenize normal şartlarda yemek giderlerinizin iki katı şeklinde gidere gönderildiği düşünün ve zamanla bu tıkanıklığın oluşmasına sebep olacaktır. Böyle durumlarda mutfak gideri açan bir tesisatçı bulmalısınız.

Ankara içindeki tüm mahallelerimize bu konuda destek oluyoruz. Gider tıkanmalarını en hızlı şekilde bölgeye yakın servislerimiz sayesinde çözebiliyoruz. Tıkanan mutfak giderinizi önce kontrol ediyoruz ve daha sonrasında kırma ve dökme işleminde bulunmadan açma hizmeti veriyoruz.

Mutfak Gider Borularımız Neden Tıkanır ?

Mutfaklarımızın gider boruları sizin kullanımınıza bağlı olarak yılda 1 kere veya daha dikkatliyseniz 3 yılda bir kez tıkanabilir. Bu kesinlikle sizin kullanımınıza bağlı yada binanın tesisat yapısıyla da ilgili olabilir.

• Süzgeçleriniz bu konuda bazı atıklara engel olmuyo olabilir. Atıklar doğrudan boruya gitme fırsatı yakalıyorsa bilin ki gideriniz çok yakın bir zamanda tıkanacaktır.

• Yemeklerde kullanmış olduğumuz atık yağlar veya sebze meyveleri yıkarken dökülen çamur ve topraklarda giderlerin başlıca düşmanlarındandır.

Bulaşık yıkarken tabaklarda kalan yemek kalıntılarını mutlaka çöpe sıyırmanız gerekir. Giderleriniz de başlayan tıkanıklıkları büyümeden çözmek için giderlerinize yağ çözücü dökmeniz faydalı olacaktır.

Saha ekiplermiz giderlerinizi açarken çeşitli uygulamalar kullanmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı makine ile mutfak gideri açma yöntemidir. Makine kullanılarak açılan mutfak giderlerinde %100 başarı sağlanır. Bu işlem öncesi tıkanıklığın yaşandığı bölgenin tespiti için kamera ile tespit yapılabilir. Tespit edilen tıkanıklık bölgesine makine ile müdahale edilerek giderleriniz yeniden aktivasyona geçer.

Ev ve iş yerlerinizde ki tüm tesisat sorunlarınız için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın