Ankara Makineyle Su Borusu Sızıntısı Bulma

Ankara Makineyle Su Borusu Sızıntısı Bulma

Ankara makineyle su borusu sızıntısı bulma; gelişen teknoloji, ilerleyen bilgisayar sistemleri tesisat sistemleri ile ilgili tüm süreçlere olumlu etkilerde bulundu. Mutfak, banyo, tuvalete bağlı suborularınızda yaşanan tıkanmalar yada sukaçakları gibi sorunlar fonksiyonel ekipmanların üretilmediği dönemlerde maalesef kırılarak kontrol edilmek ve değiştirilmek zorundaydı. Günümüzde su tesisatı firmalarına bakmış olduğumuzda hala daha belirli bir standart sağlanmış değil. Yeni gelişen teknolojilere ayak uydurmak yüksek yatırımlar gerektiriyor. Bazı firmalar bunu kaldırabilirken bazı tesisat firmaları mecburen kırma dökme işlemi ile geleneksel tamirlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. yurt dışında geliştirilen en son teknoloji uygulamalarını ankara içerisinde tüm hanelere uygulamaya çalışıyoruz. Eski sistemlerden gına gelmiş müşteriler yeni sistem tesisat çözümleri konusunda o kadar memnun kalıyorlar ki bunu tarif edemeyiz. Banyosunun baştan aşağı kırılıp dökülmesine razı olan bir ev sakini, cihazla sutespiti yapıp hiçbir şekilde duvarlara zarar vermeden sorunu çözen bir tesisatçı ile karşılaştı mı açıkçası inanamıyor.

Makine İle Su Borusu Tamiri Nasıl Yapılır

Su borularınızda yaşanan kaçaklar alışkanlıklarınız dışında ki yöntemlerle artık kolay bir şekilde bulunaktadır demiştik. Peki bu yöntemler nelerdir ?

Akustik su dinleme makinesi; su kaçaklarınız sıva altında oluşan ses frekanslarının değişkenliği sayesinde dinleme cihazlarına takılır. Su kaçağının olduğu bölümde oluşan frekans değişiklikleri sayesinde tesisatçı ustamız bunu görür ve ilgili alanda detaylı çalışma yapar.

Termal nem ölçer cihaz: Şimdi size sorumuzu soruyoruz ? Termal nem ölçer ile su kaçağı tespit edilir mi? Tabii ki de edilir hem de çok basit bir şekilde. Nem ölçercihazlar özellikle de sıcaksu hatlarında yaşanan kaçakları hemen belli eder ve cihazın ekranına yansıtır. Uzman tesisatçımız yapmış olduğu alan çalışmasında kaçak olan bölgeye böylelikle kırmadan ulaşmış olur. 

Tesisat kamerası ile su kaçağı tespiti: Diğer ekipmanlar ile noktasal bir tespit yapılamaması durumunda tesisat borunuz içerisine yerleştirilen micro kamera sayesinde tesisat sisteminizin içine girmiş olursunuz. Kaçak olan bölge kameranın termal özelliği sayesinde çok belirgin bir şekilde karşımıza çıkar. Lcd ekrandan ustamızla birlikte müşterilerimizde bu kaçağı fark edebilir.

Ankara tesisat profesyonel ekipmanları ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur ve tesisat sorunlarınızı minimum maliyetlerle çözüme kavuşturur.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın