Ankara Patlayan Su Borusu Nasıl Tamir Edilir? Patlak Boru Tamiri

Ankara Patlayan Su Borusu Nasıl Tamir Edilir? Patlak Boru Tamiri

Ankara patlayan su borusu nasıl tamir edilir patlak boru tamiri; Tesisat sistemlerinde çok uzun yıllara dayanan tecrübemizle sıhhi tesisatlarınızda yaşanan tüm sorunlara çözümler sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bugüne kadar hiçbir müşterimizi hayal kırıklığına uğratmadık. Daima gelişmiş modern teknolojik yöntemlerin öncüsü olmayı ilke edindik. Ankara’nın tüm ilçe ve mahallerinde binlerce dairenin tesisat sorunlarına uzman servis ekiplerimizle birlikte çözümlere üreterek takdirlerini kazandık. 7/24 desteğe hazır personelimizle birlikte Ankara’lı hemşerilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Patlamış Su Boruları

Su borusu hasarlarının derecesine göre ev ve işyeri sahiplerine ne kadar yıkıcı zararlar verebileceği bilinen bir durumdur. Patlamış bir su borusu konumuna bağlı olarak maddi manevi insanın hayatından çok şey götürür. En hızlı müdahale edilmesi gereken arızaların başında gelmektedir. Bazen su borusu patlaklarına sokaklarda denk gelirsiniz ve suların oluk oluk yollara aktığına şahit olursunuz. Bundan daha küçük çapta ama yine çok etkili bir şekilde evlerimizin içinde patlayan su boruları da fark edilmediği sürece tüm eşyalarımızın kullanılamaz hale gelmesine, elektrikle ilgili olası risklere kadar bir çok olumsuz durumla karşı karşıya kalmamıza neden olur. bu durumlarda oalbildiğince hızlı bir şekilde ana su vanasını kapatmamız gerekir ki akıntı en azından bir an önce dursun.

Patlayan Su Borusu Tespiti

Patlayan bir su borusunun onarımı için patlağın yaşandığı yerin bulunması ilk aşamada çok önemlidir. Basınç kontrolü ile patlağın bulunması sağlanabilir. Basınç sayesinde patlak olan bölge kendini hemen belli edecektir. Zaten patlamış su tesisatına sizin müdahale etmeniz asla mümkün değildir. Bu işin kesinlikle deneyimli bir ustaya bırakılması gereklidir. Kalitesiz malzemelerden kurulmuş bir su tesisatı, zamanla su borunuzun patlamasına neden olabilir. Veya inşaat sırasında dikkat ve özen gösterilmeyen pimaş borularınız o aşamada kırılması ve daha sonradan üstünün kapanması. Bu durumda eve yerleşmenizin ardından korkunç bir karşılama sizi bekliyor olacaktır. Tecrübeli ve sertifikalı tesisatçılarımız ile cihazlı cihazsız patlayan boru tespiti yapılmaktadır. Tespiti yapılan borular için en kaliteli malzemeler kullanılarak garantili bir şekilde çözümleri sağlanmaktadır. Ankara içinden hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan çağrınızı beklemekteyiz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın