Ankara Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Ankara Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Ankara robotla pimaş tıkanıklığı açma işlemi için daima profesyonel firmalar aranmalıdır. Pimaşlar bilindiği gibi çok büyük işlevi olan ürünlerdir. Özellikle küvet, banyo lavabosu, mutfak lavabosu ve banyo gibi alanlardaki kirli suyun akıtılmasını sağlar. Günümüzde bu ürünler pek çok alanda kullanılmaktadır. Pimaş borularının işlevinin çok önemli olması, ne yazık ki bir arıza meydana geldiğinde kişileri sıkıntıya sokmaktadır. Pimaş tıkanmalarının pek çok sebebi bulunuyor. Genellikle kullanıcı hatalarından tıkanan bu ürünler, tıkandığı zaman neredeyse hayatı durma noktasına getiriyor. Pimaş tıkanıklığının en emel sebebi olarak, giderlere atılan yabancı ve katı atıklar gösteriliyor. Bu ürünler gideri tıkayarak kirli suyun akışını önler. Bu yüzden kirli su kendini geriye doğru verir.

Ancak pimaşın tıkanması sadece kullanıcı hatalarından kaynaklanmaz. Aynı zamanda boruların içerisinde meydana gelen çökme ve hatalı döşeme işlemleri de sorunlara sebep olmaktadır. Bu konuda önlem almak için mutlaka uzman bir firma ile iletişime geçmelisiniz.

Nerenin Pimaşları Daha Çok Tıkanır?

Pimaşların tıkanmasının pek çok nedeni bulunuyor. Ancak genellikle kişilerin en çok kullandığı giderler tıkanmaktadır. Mutfak lavabolarımızı, evimizdeki diğer lavabolara göre çok daha fazla kullanıyoruz. Bu lavaboyu kullanırken mümkün olduğu kadar dikkatli ve tiiz davranmalıyız. Biriken yemek atıkları ve yağlar gidere kesinlikle atılmamalıdır. Zaten mutfak lavabosunun gider borusu küçük ve dardır. Bir de bu boruya yeterli eğim verilmediği zaman sürekli olarak tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya kalırsınız.

Pimaşların tıkanması, mutfak giderinizden kirli suyun geri gelmesine sebep olacaktır. Bu durumda hem arıza ile hem de sağlık sorunları ile uğraşmış olacaksınız. Uzmanlar pimaşların açılması için genellikle kanal açma makinelerini tercih emektedir. Kırmadan ve çatlatmadan yapılan bu işlem sayesinde pimaş tıkanıklığının neden meydana geldiğinin tespit yapılır. Bu şekilde kişiler büyük bir masraftan da kurtulmuş olurlar.

Mutfak lavabolarının dışında tuvalet giderleri de çok fazla tıkanmaktadır. Tuvaletteki çöp kovasına değil de, gidere atılan tuvalet kâğıtları ne yazık ki giderin tıkanmasına sebep olur. Tıkanmayı fark etiğiniz anda bir uzman ile iletişime geçin!

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın