Ankara Robotla Su Kaçağını Bulan Firmalar

Ankara Robotla Su Kaçağını Bulan Firmalar

Ankara robotla su kaçağını bulan firmalar; Su kaçaklarını Ankara içerisinde uygun fiyatlara binanız içerisinde kırma dökme işleminde bulunmadan tamamen teknolojiyi kullanrak robot makineli kamera sistemleri ile tespit ediyoruz. Tüm bölgelerde etkin olan servis araçlarımızla çok kısa sürede ekiplerimizi adresinize gönderiyoruz. Her aracımızda robot ile kaçak tespiti yapabilecek donanım bulunmaktadır. Özellikle gizli su kaçağı diye tabir edilen arızalara karşı firmamız Ankara ve çevresinde çözüme en yakın firmalar arasında bilinmektedir.

Su Kaçakları Nasıl Bulunur?

Öncelikle tesisat yapınız içerisinde sızıntı tespitlerine yönelik bir tarama sistemi kurulur. Sertifikalı tesisatçılarımız yapmış oldukları bu tarama ile tesisatınızın genel durumu ve yapısı ile ilgili bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Sızıntıların ölçümü ve kaynağının tespiti için bazı cihazlara ihtiyacımız bulunmaktadır. Su kaçağı yalnızca tavanda veya duvarda rutubet oluşturmuş ise bu noktada nem ölçer ile tespit yapılmaya çalışılır. Bir diğer yöntem ise akustik dinleme cihazlarıdır. Bu iki cihazla birlikte kaçağın oluştuğu yere yaklaşılır. Emin olmaya başladığımız alanlarda ise endoskopik kameralı makinemizle arızanın yeri tespit edilir. Dikkat ettiyseniz şuana kadar size, şurası kırılcak burası yıkılacak gibi ürkütücü söylemlerde bulunmadık. Çünkü o devir çoktan geride kaldı. İlerleyen teknoloji sayesinde tesisat çözümleri müşteri odaklı hale geldi ve evin içerisinde ekstra maliyetler çıkarmamak adına akılcı çözümlerle geliştirildi.

Robotla Su Kaçağı Bulan Servis Nereden Bulabilirim?

Robotla su kaçağı bulan tesisatçılar çok yaygın değildir. Neden diye soracak olursanız, bu cihazların büyük yatırımlar olmasını gerekçe gösterebiliriz. Serbest çalışan bir tesisatçının robotlu makine veya termal kamera sistemi satın alması biraz daha zordur. Piyasada tesisat işleri konusunda köklü ve eski firmalar bu sistemlere yatırım yapabilmektedir. Bunların arasında her zaman teknolojiyi ve son çıkan sistemleri ilk andan itibaren takip eden ve uygulayan firmamız, robotla su kaçağı tespiti, termal kamera ile sıcak su hattı kontrolü, makineli basınç makineleri ile gider tıkanıklıkları açma gibi ev ve işyeri tesisatlarının tamamına kırma dökme işlemi uygulamadan çözüm oluşturmaktadır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın