Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Ankara su kaçağı tespiti fiyatları; evimizde yaşadığımız sıkıntılı bir su kaçağı ve birikintisi probleminde ne yapacağımızı ve kimi arayacağımız bilemeyebiliriz. Bir çatı tamircisi? bir pencere montajcısı? Tesisatçı ? yoksa müteahhit? Neyse ki Google’a sorununuzu yazarak Ankara’da su kaçağı denince ilk akla gelen firma olan Ankara tesisata ulaşabiliyorsunuz. Termal kamera sistemi dahil olmak üzere en yeni güncel teknolojik ekipmanlarla sorunlarınıza müdahale ediyoruz ve akıntı sebebiyle evinizde oluşan kötü görüntülerin tekrar yaşanmaması adına kalıcı çözümleri uygun fiyatlarla birlikte üretiyoruz.

Su kaçağı kontrolü ve tamirinde mümkün olduğunca fiyatları en uygun seviyede tutmaya özen gösteriyoruz ve müşterilerimize bu amaçla hizmet veriyoruz.  Fiyat uygunluğu konusunda şüpheleriniz varsa, diğer firmalarla karşılaştırma yapmanızı mutlaka isteriz.

Komşunuzdan Tavanınıza Su Akıyor Ne Yapmanız Gerekiyor ?

Bu durumlarda genelde komşular arasında gerginlik yaşandığı bile yaşanmaktadır. O yüzden mümkün olduğunca iletişim kurarken ve bilgi verirken sakin bir şekilde durumu paylaşmaya özen göstermelisiniz. Çünkü bir an önce üst katın ana su vanasını kapatıp sorunu anlamaya ve ön tespit yapmaya ihtiyacınız olacaktır.

Bu aşamanın ardından Ankara’da iyi bir tesisat firması aramanız ve arızanızı kırmadan dökmeden uygun fiyatlara son teknoloji yöntemlerle çözebilecek bir usta bulmanız gerekecektir.

Su Kaçağı Onarım Yöntemlerimiz

Dinleme Cihazı ile Su Kaçağı Bulma Yöntemi: Servis personellerimizin uzun süreli teorik ve uygulamalı eğitimleri sonucu kullanabildiği dinleme cihazı ile su kaçağı bulma yöntemi,  su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemize yarıyor.

Nem Ölçer ile Su Kaçağı Tespiti: Su kaçağı durumunda oluşabilecek nem değeri farklılığı, su kaçağını tespit etmemiz konusunda bize yardımcı olabilir. İşte bu değerleri ölçmemizi sağlayan nem ölçer cihazı ile ihtiyaç halinde çok ta zorda kalmadıkça ortam içinde ölçümlere başvurabiliyoruz.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti:  Özellikle sıcak su boru hatlarında yaşanan su kaçaklarını bulma konusunda termal kameralar inanılmaz sonuç vermektedir. Termal kameralar su tesisatçıları için bulunmaz bir cevher diyebiliriz. Su kaçağının yaşandığı noktalara termal kamera ile odaklanıp tespiti kolaylaştırabiliriz.

Boru İçi Kameralar:Tıkanıklık ve su kaçağı gibi durumlarda boru içine doğrudan gönderebildiğimiz kameralar sayesinde bu sorunları lcd ekran üzerinden izleme yaparak tespit edebiliyor ve sorunumuzun kaynağı olan bölgeyi görebiliyoruz. Bu da bir çok arıza durumunda işimizi kolaylaştıran yöntemlerden birisidir.

Fiyatlarımız Neye Göre Belirlenir:

Su kaçağı yaşadığınız durumlarda bu size ne kadar mal olur diye düşünebilirsiniz. Bu durumlarda çağırmış olduğunuz teknik servis ekibimizin tespit etmiş olduğu soruna göre fiyatlar belirlenmektedir.  Ufak çağlı kaçak söz konusuysa ekibimiz fiyatı belirleyip hemen onarımını gerçekleştirecektir. Diğer yandan, pimaş borularda yaşanan ağır hasarlarda ise, borunun geçtiği konuma ve metrajına göre fiyatlar belirlenmektedir.

Ankara Tesisat olarak yapılacak olan tüm teknik uygulamalar ve onarım için sizlere fiyat ve çözüm garantisi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın