Ankara Su Tesisat Çözümleri

Ankara Su Tesisat Çözümleri

Ankara su tesisat çözümleri; Ortalama 3 yılda bir olarak ev sahibi ve iş yeri sahiplerinin profesyonel bir su tesisatçısı çağırarak destek aldığı araştırma ve istatistiklere dayalı olarak bilinmektedir. Damlayan su muslukları gibi temel sorunlardan, büyük su kaçaklarına kadar çeşitli bir çok konuda tesisat çözümleri sunan firmalardan destek almak zorunda kalınır. Ankara gibi büyük şehirlerde, çözüm anlamında tabii ki diğer şehirlere oranla biraz daha şanslı durumdasınız. Çünkü tesisat hizmeti veren oldukça fazla alternatif firmaya sahipsiniz.

Sıhhi tesisat sorunları, damlayan musluk ve akan tuvalet gibi nispeten diğer problemlere göre ucuz olanlardan, duvarlarda ve zeminlerde ciddi hasarlara neden olabilecek büyük bir boru sızıntısına kadar her türlü şekil ve boyutta karşımıza çıkmaktadır.

Tesisat işlerine ihtiyaç duyulmasını neden olabilen en yaygın sorunlar eski bina ve yanlış malzeme kullanımlarından kaynaklı olmaktadır. Eğer kurulum esnasında yanlış yapılan uygulamaların farkına varabilirseniz, ileride karşılaşabileceğiniz felaketlerinden bir vesileyle önüne geçmiş olursunuz.

Sıhhi tesisat konusunda sorun ortaya çıkaran en yaygın maddeleri aşağıdaki gibi sıralamaya çalışalım;

• Damlayan musluklar

• Yavaş tahliye lavabosu

• Tıkanmış duş veya banyo gideri

• Tıkanmış tuvaletler

• Arızalı su ısıtıcısı

• Düşük su basıncı

• Birbirine sıkışmış çöplerin gidere göndeirlmesi

• Sızdıran borular

• Kanalizasyon sistemi sorunlar

• Tıkalı lavabolar

Sıhhi tesisat sorunlarına başlamadan önce en önemli kriter ana su kaynağının kapalı durumda olmasıdır. Uzman ekiplerimiz alınacak önlemler konusunda oldukça deneyime sahiptir. Sıhhi tesisat dağınık iştir eviniz berbat olacak dedikodularına sakın aldanmayın. Tamiri gerçekleştirmek üzere evinizi ziyaret eden arkadaşlarımız son derece temiz ve tertipli çalışma konusunda dikkatlidirler. İşlem sonunda, evinizde tadilat olup olmadığını anlamanız mümkün olmayacaktır. Arızalarınızı giderme konusunda zengin altyapı ve donanımlara sahibiz. Böylelikle her zaman eviniz içerisinde kırma dökme işlemi yapılmadan sonuç elde etme hedefindeyiz.

Yapılacak işlem ve uygulama için hazırlık ve araçlar çok önemlidir. Ölçüm ve kontrollerin doğru yapıldığı ve işin detayları size onarım öncesi ve süresince paylaşılacaktır. Kullanılacak yöntemler; ses dinleme, termal kamera, boru kamerası gibi uygulamalar tek tek siz değerli müşterilerimize anlatılacaktır ve bu yöntemlerle işimizin kalitesi hakkında en ufak bir şüpheniz varsa bile ortadan kalkacaktır.

Memnun kalmadığınız uygulamalarımız için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçip şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Şikayetlerinizle ilgili sizlere mutlaka yetkili yöneticilerimiz tarafından dönüş sağlanıp, yaşanan olumsuzluklar telafi edilecektir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın