Ankara Tıkalı Boru Açma

Ankara Tıkalı Boru Açma

Ankara tıkalı boru açma; Ev ve işyerlerinizin giderleri çeşitli sebeplerden dolayı tıkanarak başınıza bazı dertler açabilir. Evlerinizde bulunan giderler hijyen açısından çok kritik bir görev üstlenmektedir. Evimizin temiz kalması için bu giderlere ihtiyacımız vardır. Tıkalı bir lavabonunyadatıkalı bir klozet giderinin görüntüsü ve içeri bıraktığı pis koku tahammül edilemez boyuttadır. Banyo, mutfak, tuvalet gibi alanlarda yaşanabilecek tıkanma sorunu için çok hızlı aksiyon alınması gerekir. Tıkalı borunun açılması evinizi zararlı kokulardan arındırarak temizleyecektir. Tıkalı boruları açmak için aklınıza gelen klasik yöntemlerden birini deneyebilirsiniz. Sıcak su dökme veya pompa kullanarak bir baskı oluşturabilir ve tıkanan bölgenin bir ihtimal açılması sağlanabilir.

Evinizdeki Borular Neden Tıkanır ?

Atık su giderleriniz genellikle evde yaşayan bireylerin hatalı kullanımından dolayı tıkanmaktadır. Giderlere atılan sert ve çözülmesi imkansızcisimler gider borusunun daralmasına neden olur. Borunun daralması akışkanlığı zayıflatır ve birçok cisminde burada birikmesini sağlar. Saçlar, yemek artıkları gibi atıklarında bu bölgede takılması ile birlikte gider ağzı iyice özelliğini yitirir ve yavaş yavaş kokuyu evin içine salmaya ve akıtılan suyun havuz oluşturmasına neden olur. Böylelikle gider borunuz tamamen tıkanmış olur.

En fazla karşılaşılan durumlardan bir diğeri de, binanın inşaatı sırasında çalışan ustaların özen göstermeyip pimaş boru ağızlarını kapamamasından kaynaklanan inşaat moloz ve pisliklerinin gidere dolmasıdır. Bu durumda da ileriki zamanlarda tıkanmalar ortaya çıkar. Küçük çocukların bilmeden tuvalete attıkları oyuncak vb ürünlerde sık karşılaştığımız tıkanma olaylarıdır.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır ?

Ankara Tesisat olarak bahçelerinizde, mutfaklarınızda, tuvalet ve banyolarınızda bulunan tıkanık borularınızı en son teknoloji ürünler ile itina ile açıyoruz. Pimaş içini görüntüleyebildiğimiz kamera sistemlerimiz ile sorunu en ince detayına kadar izleyebiliyoruz. Boru içine led ile birlikte yerleştirdiğimiz kamera tıkanıklığın durumunu ölçmemiz için bize yardımcı olur. Sonrasında tıkanık alanı robotlu makine ile açarak temizliyoruz. Usta tesisatçımız tecrübe ve pratiği sayesinde bu konuda çok fazla zamanınızı almayacaktır. Kullanmış olduğumuz teknolojiler evinize zarar vermemek adına üretilmişlerdir. Bu yüzden Ankara bölgesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın