Ankara Tıkalı Gider Borusu Açma

Ankara Tıkalı Gider Borusu Açma

Ankara tıkalı gider borusu açma; bir gider borusunun başına gelebilecek en kötü şey, bir lavaboda yada küvetin içinde koca bir su havuzunun oluşmasını sağlamak olmalı. Boruyu tıkalı bırakmanız, tesisat içerisindeki iç basıncın artmasına ve bu yüzden borunuzun çatlamasına hatta patlamaya yol açabilir. Trafikte bir yolun tıkandığını düşünün, kapalı olan yol nedeniyle trafik baskısı artar ve bu yollarda daha fazla aşınma görülür. Tıkanıklığın bulunduğu yer ve sıhhi tesisat sisteminizin durumu, bir sızıntının oluşmasına da her an yol açabilir.

Sıhhi Tesisat Arızaları ve Tıkalı Giderler

Tıkalı drenajlar çoğu zaman boruların geri çekilmesine ve sonrasında taşmasına neden olur. su bir şekilde gider borusundan kaçmaya çalışacak fakat gidecek alan bulamadıktan sonra evinizin içine girecektir. Gider tıkanıklıkları banyonuzda su basmalarına, duvarlarınızın mahvolmasına ve küfün gelişebileceği ortamlarda sağlınızı riske edebilir. Giderlerin taşması ayrıca bazı böcek ve lavraları evinizin içine çekebilir.

Ucuz malzemeden kurulmuş bina tesisatları zamanla eskidikten sonra çatlayabilirler ve büyük tesisat hasarlarına neden olabilirler. Giderden kaynaklanan su sızıntıları genelde sorunun kaynağından çok uzakta ortaya çıkarlar ve deneyimli olmayan kişiler tarafından çok alakasız uzak noktalarda çözümlenmeye çalışılırlar. Hâlbuki tıkanıklığın noktası başka bir yerdedir. İşte bu noktada tıkalı olan bölgenin keşfi için kameralı tespit tekniği ile tıkalı bölgeye müdahale edilmesi gerekir.

Gider Boruları Neden Tıkanır?

Gider sistemlerimizin içine atılan kağıt havlular, toplu tuvalet kağıtları, oyuncaklar, sert cisimler, hijyenik pedler bir sürü kanalların tıkanmasına neden olur.  Tesisatçımız öncelikle tıkanmanın nedenini ve hangi bölgede olduğunu değerlendirecek. Ve borunun çatlak veya kırıktan dolayı onarıma ihtiyacının olup olmadığını anlayacak. Bu işlemleri hiçbir durumda kırma işlemine gerek olmadan tespit edebilecek donanımlara sahibiz. Kamera ve robotlu makine desteği ile tıkanıklık tespit edilip basınçlı makine ile kanalizasyona giden borularınızın tertemiz şekilde açılması sağlanacaktır.

Ankara’nın merkezde bulunan büyük ilçeleri ve çevre mahallelerine kanalizasyon sorunları konusunda hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon giderlerinizde yaşanan tüm sorunları ekstra maliyetler çıkarmadan uygun fiyatlara garantili çözümler sunuyoruz. Tıkalı gider borularınız açılması ve onarımı için hemen arayabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın