Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Ankara tıkalı mutfak gideri açma işlemi için doğru firmaları bulmalısınız. Bu noktada çalışan birçok firma bulunuyor. Evde meydana gelen tıkanıkların her biri can sıkar. Ancak canımızı en çok mutfak tıkanıklığı sıkar. Bunun sebebi, evin en çok kullanılan bölgeleri arasında olmasıdır. Mutfak giderlerin tıkanması çok basittir. İki türlü arıza sebebi bulunur. Bunlardan bir tanesi kullanıcı hatasıdır. Kullanıcı hatasından kaynaklı arızalar yüzünden gideriniz kısa süre içerisinde tıkanabilir. Bunun dışında bir de tesisattan kaynaklı arızalar oluşabilir. Bu arızaların oluşmaması için sizin yapabileceğiniz hiçbir şey bulunmamaktadır. Ustalar tesisatın kurulumu zamanında dikkatli bir şekilde çalışmadıklarında ilerde bu arızalarla sık bir şekilde karşılaşılmaktadır.

Mutfak giderinin tıkanıklığı sürekli olarak meydana gelen bir şeydir. Ancak arızanız arka arkaya kendini gösteriyorsa, bunun sebebi kullanımdan ziyade tesisattan kaynaklanmaktadır. Sürekli olarak tesisatınız arızalanıyorsa, bunu kimyasal açıcılarla çözmeye çalışmayın. Çözebilirsiniz ancak, bu çözümleriniz geçici olur.

Mutfak Giderlerinin Tıkanması

Mutfak giderlerinin tıkanmasının sebeplerini belirtik. Bunu biraz daha şu şekilde açabiliriz:

• Kullanıcı hatasından kaynaklı tıkanmalar:

• Lavaboya sürekli olarak yağlı atıkların dökülmesi

• Lavaboya çay pisliği gibi tanecikli atıkların dökülmesi

Lavabonuzu bu şekilde kullanıyorsanız, arızalar aslında ufak ufak belirti verecektir. Lavabodaki su yavaş akmaya başlayacak, bazen de hiç akmayacaktır.

• Tesisattan kaynaklı tıkanmalar:

• Tesisat oluşturulurken belirli bir eğimin verilmesi gerekiyor. Eğimsiz yapılan tesisatlarda tıkanmalar meydana gelebilir.

• Tesisatın içerisinde unutulan beton vb. atıklar zamanla tesisatın tıkanmasına sebep lur.

• Yapı esnasında yapılan diğer hatalar..

Belirtilen bu hatalar da ustalardan kaynaklı olan hatalardır. Eğer arızanın sebebi bu durumlarsa, siz lavabonuzu ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın bir sıkıntı ile karşılaşacaksınız. Tıkanıklık eninde sonunda meydana gelecektir. Bu durumun çözülmesi için tadilatın yapılması gerekmektedir. Ancak yanlış kullanımdan kaynaklı mutfak gider tıkanıkları için ise tadilata gerek olmamaktadır. Kırma ya da çatlatma olmadan giderlerdeki sorunlar çözülebilmektedir. Mutfak giderinin açılması için ise kameralı robotlar kullanılmakta ve sorunun neden kaynaklığı net bir şekilde ortaya konulmaktadır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın