Ankara Tıkalı Tuvalet Açan Usta

Ankara Tıkalı Tuvalet Açan Usta

Ankara tıkalı tuvalet açan usta; tıkanan tuvaletler son derece rahatsız edicidir ve oldukça yaygındır. Bir tuvaletin tıkandığını nereden anlarsınız ? Öncelikle ilk ipucu sifon çekildikten sonra yavaş yavaş akan pis sular. Bu problemin çözümü için usta bir tesisatçıyı aramanız ve hijyenik olmayan sağlıksız yan etkilerden korunmak için ve sorunun kök nedenini etkili bir şekilde teşhis etmenize yardımcı olabilir. Tuvaletler çoğu zaman ciddi maliyetlere neden olan arızalar oluşturabilir ve tüm banyoyu işe yaramaz bir hale getirebilir. Tuvaletin tıkanması ile birlikte ortam hiç te eskisi gibi kokmayacak ve solunmaması gereken zehirli gazların oluşmasına neden olacaktır. Tıkanmış bir tuvalet ile karşılaştığınız anda, tuvaletin neden tıkandığını bulmak ve harekete geçmek önemlidir.

İşte Tıkanmış Tuvaletlerin Nedenleri?

Çok fazla tuvalet kağıdı kullanılması ve tuvalet kağıdının çok fazla şekilde parçalanmadan tuvalet giderine atılması tuvalet tıkanmalarının nedenlerinden birisidir. Pistonlar genelde bu tür tıkanıklıkları açabilir. Ancak tuvalet kağıdı parçaları diğer döküntülerle birleşerek daha büyük bir tıkanıklığın yaşanmasına neden olur. ciddi tıkanmanın giderilmesi, atık su borularının açılması için deneyimli bir usta tesisatçıdan destek almanız gerekir.

Bunun dışında çocuklar sıkça ellerindeki irili ufaklı oyuncakları farkında olmadan gidere düşürür ve kaybederler. Bu konuda çocuklarımızla konuşmamız lazım çünkü bir süre sonra düşen bu parçalar tuvaletinizin tıkanmasına neden olacaktır.

Aşağıdaki ürünler hiçbir şekilde gidere atılmamalıdır;

• Saçlar

• Kağıthavlulalar

• Temizlik bezleri

• Pamuk topakları

• Çözülebilir sandığınız diğer öğeler

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Ana tahliye tesisatlarınız yalnızca yanlış boru malzemesi kullanımından değil, yaprak, kaya, çamur, inşaat pisliği gibi kalıntılar nedeniyle de tıkanabilir. Evinizin ana tahliyesinde yaşanan tıkanma sorunlarını, firmamız tarafından görevlendirilen ustalarımız video teknolojisi dahil olmak üzere birçok teknik ile inceleyerek onarımını gerçekleştirebilir. Tuvaletlerinizin açılabilmesi için profesyonel bir tesisatçı uzmanlığına ihtiyacınız olacak. Ayrıca bu uygulamaları eviniz içerisinde hasara sebep olmadan son teknolojik cihazlar sayesinde kırmadan dökmeden onarma garantisi ile yapıyoruz. Tuvaletlerinizi açarak gider borularınızda yaşanan tıkanma sorunlarını önce kamera desteği ile tespit edip daha sonrasında robot makine tekniği ile açarak çözümlüyoruz. Haydi vakit kaybetmeyin, telefonlarınızı bekliyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın