Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma servisi; Tıkalı tuvalet ve klozet giderlerini kırmadan robotla temizleme hizmeti veriyoruz. Kameralı sistemlerle tıkanan tuvalet giderini görüntülüyoruz. Tıkalı olan bölgeyi tespit edip robotu borunun içerisine gönderiyoruz. Ankara’da tuvalet açan firma olarak böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınız yapmanız gereken ilk iş, ankara tesisat tuvalet açma servisini aramak olmalı.

Tuvaletler Neden Tıkanır?

Tuvaletlerimiz her türlü atık su ve gideri kanalizasyona aktarmaya yarayan sistemlerin birer parçasıdır. Giderin sağlandığı pimaş boruların kalitesi ve kurulum esnasında ki montajı çok önemli bir detaydır. Çünkü inşaat sonrası yıllarda acemice projelendirilen ve gerekli eğimin sağlanmadığı gider boruları zamanla dolarak taşmaya sebep olur. Bu sorun tuvalet tıkanıklıklarının nedenlerinden birisidir.

Ayrıca inşaat sırasında gider ağızlarının korunmaması, kapatılmaması ve özen gösterilmemesi sebebiyle, tüm inşaat tozları ve pislikleri giderin içine birikir ve binada oturmaya başlandığı dönemde giderin akışını zayıflatarak tıkanma sürecini başlatmış olur.

Diğer sebepler arasında  da gidere atılan, atılamaması gereken malzemeler ve cisimler. Bu konuda en sık rastladığımız durumlardan birisi de, evinde küçük çocuğu olan ailelerin tuvaletleri küçük çocukların bilmeden gidere gönderdikleri küçük oyuncaklar vb eşyalar yüzünden giderde sorun oluşturmasıdır. O yüzden küçük çocuklarınızı bu konuda bilgilendirmeniz çok önemlidir. Bu cisimler dışında yine bilinçsizce gidere gönderilen havlu kağıtlar, hijyenikpedler, makyaj ürünleri zamanla tuvalet giderinizi tıkamaya başlayacaktır ve bir sabah sifonu çektiğinizde kocaman bir su havuzu ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Karşılaştığınız sorun üzerine kesinlikle bilindik yöntemlere başvurmayın. Mesela tuvalet pompası ile deliğinize baskı uygulamayın çünkü o aşamadan sonra çok fazla işe yaramayacaktır. Hemen güvenilir bir tesisat firması bulun ve yeni teknolojileri kullanıp kullanmadıkları hakkında bilgi sahibi olun. Kamera ve makineli basınç sistemi kullanan tesisat firmaları bu konuda maliyetinizi düşürerek size kalıcı çözümler sunacaktır. Ankara Tesisat olarak en yeni en güncel teknikler ile tüm ilçelere hizmet veriyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın