Ankara Yerden Isıtma Tesisat Temizliği ve Bakımı

Ankara Yerden Isıtma Tesisat Temizliği ve Bakımı

Ankara yerden ısıtma tesisat temizliği ve bakımı; Yerden ısıtma sistemleri, iletim, radyasyon ve konveksiyon kullanılarak termal bir konfor sağlama amacıyla mekan içi veya mekan dışı klima kontrolü sağlayabilen sistemlerdir. Çeşitli ihtiyaçlara göre dizayn edilebilir. Amacınıza yönelik uygulanabilen bu sistemler son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Zemin ısıtmalı sistemler, elektriksel direnç sağlayan malzeme ve borulardan akan sıvıları kullanarak ısıtmayı sağlar. Yerden ısıtma sistemlerinde oluşabilecek en büyük problemlerden biri çamurlaşma sorunudur. Boruların içerisinde oluşan çamurlaşma durumu, zamanla tesisatınızın veriminin düşmesine neden olur. Ankara Tesisat firması, çamurlaşma sorununu ve diğer yerden ısıtma sistemi sorunlarınızı en yeni teknikler ile kökünden çözüyor.

Yerden Isıtma Sistemi Onarım Teknikleri Nelerdir?

Yerden ısıtma sistemlerinin bilinen en büyük sorunu balçık haline gelmiş çamurlardır. Çamurların bilimsel olarak incelediğinizde canlı birer bakteri olduğunu görürsünüz. Sulu zemin ısıtma sistemlerinde ısı derecesini 55’in üzerine çıkaramadığımızdan dolayı borular içerisinde belli noktalarda oluşan çamurlar, tesisat borusu içinde o bölgelerin daha fazla ısınmasına neden olur.  bir kanser hücresi gibi üreyen bu bakteriler zamanla tüm tesisatınıza birden yayılmaya başlar. Kombinize zarar verecek boyuta gelen bu durum, kombi motorunuzun tıkanmasına ve çalışamamasına neden olur. normal şartlarda bu bakteriler 70 derece üzerinde kaybolmaktadır. Ankara tesisat firması olarak sahip olduğumuz yerden ısıtma sistemi temizleme makinesi ile her odanıza giden tesisat borularınızı tek tek temizliyoruz. Yapılan işlem makine ile yapıldığı için, tesisat boruları içerisinde biriken çamurlar parçalanarak yok olmaktadır. Ayrıca bu işlemi benzer şekilde boru içerisindeki, kireç, su taşı gibi zararlı oluşumları yok etmesi için kimyasal madde kullanarak ta yapabiliyoruz. Kullanmış olduğumuz kimyasal maddenin kombinize hiçbir şekilde zarar vermeyeceğini garanti edebiliriz. Bu iki yöntem sayesinde, zemin altı ısıtma sistemleriniz, ilk günkü kadar verimli bir şekilde çalışmaya devam eder.

Yerden ısıtma sistemlerinizde yaşanan her türlü arızanın çözümü için teknolojiyi evinize kadar getirip, garantili çözümler sunuyoruz. Ankara Tesisat, ev ve iş yerlerinizde tüm sıhhi tesisat sorunlarınız için hazır durumda bekliyor. Alanında uzman ve sertifikalı teknik kadrolarımızla hizmetinizdeyiz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonBizi Arayın